Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Szkolenia BHP w Opolu, kogo polecicie ?

Szkolenia BHP w Opolu, kogo polecicie ?

Czy waszym zdaniem szkolenia BHP są obecnie bardzo potrzebne dla pracowników i czy faktycznie wnoszą jakąś nową wartość i przekazują im stosowną wiedzę?

Dzidzia

Posty: 7

 
Z firm oferujących szkolenia BHP z którymi do tej pory współpracowałem największym profesjonalizmem wykazała się firma: http://www.pwljm.pl/bhp-opole/.

wimerr98

Posty: 18

 
Ja osobiście nigdy nie odważyłbym się na zatrudnienie pracownika i nie przeprowadzenie mu szkolenia BHP i Tobie również odradzam takie postępowanie.

EQP91

Posty: 16

 
Samo szkolenie w mojej opinii nie powinno trwać dłużej niż 2-3 godziny. Przez ten czas możliwe jest przekazanie wszystkich najistotniejszych zasad a dłuższe szkolenie po prostu jest męczące oraz nużące.

mniszekk

Posty: 9

 
Ja również tak samo jak Ty nie posiadam odpowiednich kwalifikacji do tego aby samodzielnie przeprowadzać szkolenia BHP i dlatego też korzystać z usług zewnętrznych firm z których jestem niezmiernie zadowolony.

GGregbard

Posty: 14

 
Moim zdaniem nie powinieneś skupiać się na samej cenie podczas wyboru stosownej firmy, która proponuje organizację szkoleń BHP. Sama cena niezwykle częstokroć może być złudnym kryterium. Skupiłbym się na Twoim miejscu przede wszystkim na sprawdzeniu kompetencji poszczególnej firmy oraz jej doświadczenia na rynku.

alledom

Posty: 17

 
Ja osobiście co jakiś czas przeprowadzam w swojej firmie szkolenia z zakresu BHP aby przypomnieć pracownikom wszystkie panujące zasady bezpieczeństwa i jeszcze niezwyklej utrwalić to w jaki sposób należy zachowywać się na terenie zakładu. Dzięki temu mam pewność, iż ryzyko jakiegokolwiek przypadku zminimalizowane jest do minimum.

izabelka

Posty: 32

 
W mojej opinii szkolenia BHP konieczne są w każdej branży a nie tylko jak powiedziałeś w branży w jakiej pracownicy pracują fizycznie. W praktycznie każdym zawodzie na pracownika czekają liczne zagrożenia z jakich musi zdawać sobie sprawę.

Bienkus

Posty: 28