Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

depilacja laserowa w Gdańsku, gdzie szukać ?

depilacja laserowa w Gdańsku, gdzie szukać ?

Interesuje mnie depilacja laserowa w Gdańsku macie kogoś, kto się na tym zna. Chodzi o to żeby był to zabiegi profesjonalny i bardzo skuteczny.

Miki

Posty: 2

 
Z depilacji laserowej w Gdyńsku korzystałam tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/ i jestem faktycznie niezmiernie zadowolona.

guru67

Posty: 9

 
Kobiety w ciąży czy kobiety, które karmią nie mogą się poddawać takim zabiegom. Przeciwskazań jest dużo, dlatego najlepiej jest się zgłosić do specjalisty na konsultacje, a wszystkiego można się wtedy dowiedzieć.

Mord

Posty: 14

 
Kobiety w ciąży czy kobiety, jakie karmią nie mogą się poddawać takim zabiegom. Przeciwskazań jest mnóstwo, zatem najlepiej jest się zgłosić do specjalisty na konsultacje, a wszystkiego można się wtedy dowiedzieć.

namok 

Posty: 3

 
Korzystałam z depilacji laserowej w Gdańsku i tam mieli taki specjalny żel. Nic nie czułam. Też się bałam, bo różnie z tym bywa, a próg bólu mam raczej niski. Na szczęście nic się nie działo i jestem zadowolona.

Black_Riot

Posty: 10

 
Te urządzenia, jakie są w sprzedaży jak dla mnie nic nie dają. Miałam i jakieś efekty pojawiły się po paru miesiącach. Zdecydowanie doskonalszy jest laser i to ten profesjonalny.

cirus

Posty: 19

 
Kiedyś kobiety tego problemu nie miały. Niestety dzisiaj moda się zmienia i im mniej włosów tym lepiej. Mój partner też chodzi na laser i jest zadowolony. Myślę, że to skuteczne i nawet tanie rozwiązanie dla nas.

krysian6

Posty: 2