Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

parada żagowców, polecicie ?

parada żagowców, polecicie ?

Witam, chce obejrzeć fotografię Baltic Sail, jednak nigdzie nie mogę znaleźć. Może jesteście w stanie polecić mi jakąś konkretną stronę internetową z fotografiami?

Kasia

Posty: 1

 
Jeśli interesuję Cię parada żaglowców, to zdjęcia możesz zobaczyć na tej stronie internetowej https://www.stockpressphoto.eu/baltic-sea/baltic-sail/sail-gdansk-2020. Są tam bardzo ciekawe fotografie z każdego roku, bardzo lubię wracać na tę stronę i oglądać zdjęcia.

anna_00

Posty: 14

 
Sail Gdańsk jest niezmiernie słynnym wydarzeniem nad morzem. Co roku bacznie śledzimy to wydarzenie. My również w tamtym roku nie mogliśmy być na miejscu, wiadomo z jakich względów.

erbis

Posty: 7

 
Baltic Sail to wydarzenie, które muszę zobaczyć co roku. Z całą rodziną wtedy jesteśmy nad morzem na wakacjach, a wy uwielbiacie to wydarzenie?

Grabow12

Posty: 9

 
Sail Gdańsk to bardzo wspaniałe wydarzenie. Uwielbiamy patrzeć na te wszystkie żeglugi. Mam nadzieję, iż w tym roku również mi się uda być tam na żywo.

kwinto

Posty: 39

 
Sail Gdańsk jest bardzo popularnym wydarzeniem nad morzem. Co roku bacznie śledzimy to wydarzenie. My również w tamtym roku nie mogliśmy być na miejscu, wiadomo z jakich względów.

Lupusx

Posty: 5