Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

namioty uprawowe zestaw, gdzie kupię?

namioty uprawowe zestaw, gdzie kupię?

Co polecacie, jeśli chodzi o hodowle rośliny indoor? Nie wiem za wiele o tym, a chce się za to w najbliższym czasie zabrać. Chciałbym sobie ułatwić to zadanie i korzystać z czegoś, co jest do tego najlepsze.

Modniś

Posty: 1

 
Szukać należy w internecie. Przecież mało, kto wie gdzie taka firma, która proponuje oświetlenie led do growbox ma swoja siedzibę? Lepiej polegać na szukaniu w Internecie.

Alexxxi

Posty: 2

 
Nic fachowego w domu nie miałem, jeżeli chodzi o takie rozwiązania. Raczej robiło się doniczkę z własnym oświetleniem. Na pewno to było tanie, lecz też nie dawało takich efektów jak coś, co zostało stworzone przez profesjonalistów. Nieraz należałoby wydać pieniądze, bowiem jest to dla nas o dużo niezwyklej opłacalne.

grzes3345

Posty: 15

 
Korzystałem z lampy led do growbox chyba firmy Citizen i ich mogą Wam polecić. Lampa jest niesłychanie ważna. Jeśli będzie źle dobrana to nic nam nie urośnie. Należałoby, dlatego dostosować ilość oraz rodzaj światła do tego, jakie rośliny mają być w środku, a wtedy będzie dobrze.

miskowiec45

Posty: 6

 
Z tego, co wiemy growbox można ustawiać zdalnie. Ma Wifi, zatem nie będąc na miejscu można kontrolować, co się tam dzieje. Dla mnie to nowoczesne urządzenie jest niezwykle praktyczne, zatem wszystkim je polecam.

sertus

Posty: 6

 
Kupowałem namiot uprawowy w zestawie w sklepie https://flo-grow.eu i jestem bardzo zadowolony. To sklep, który oferuje najlepsze rozwiązania w bardzo przystępnych cenach. Sprawdźcie sobie to sami.

Kitas

Posty: 6

 
Z tego, co wiem to są dostępne namioty uprawowe w zestawach z oświetleniem. Nie wiem ile kosztują, ale myślę, że za kilka tysięcy złotych coś takiego można zamówić. Oczywiście pod warunkiem, że będzie nam się takie urządzenie zwracało. Wszystkie koszty trzeba sobie bardzo dokładnie przeliczyć i wtedy się tego dowiemy.

wisła1905

Posty: 13

 
Na szczęście dla nas wszystko można dzisiaj kupić. Jeśli nie chcemy kupować gotowego growbox to kompletujemy sobie wszystko. Nawet, jeśli się na tym nie znamy to producent tych urządzeń bardzo chętnie nam doradzi i pokieruje do właściwych elementów.

krzysioo0

Posty: 9

 
Wiele osób w takich namiotach uprawowych led ma konopie lecznicze. W naszych warunkach nie chce za dobrze rosnąć na zewnątrz. To, dlatego indoor to najlepsze rozwiązanie i wiele osób na tym dużo zyskało. Można oczywiście w takich namiotach uprawiać również inne rośliny wystarczy tylko wybrać odpowiednie oświetlenie.

labuh

Posty: 8